Учні Абрикосівської ЗОШ I-III ступенів отримали юридичну консультацію

Дата: 21.03.2018 08:17

20 березня 2018 року в Абрикосівській ЗОШ I-III ст. відбулася зустріч із помічником дільничного інспектора поліції Великокопанівської сільської ради Кудревською Неонілою Валеріївною

Під час заходу учні отримали юридичну консультацію щодо правової відповідальності неповнолітніх. Крім того, відбулася бесіда на теми, що цікавили учнів (щодо відповідальності за не відвідування школи без поважних причин, про користування мобільними телефонами під час навчально-виховного процесу, про тютюнопаління, вживання алкогольних напоїв, про насильство серед однолітків, про відповідальність батьків за навчання і виховання дітей). Під час правової бесіди Неоніла Валеріївна нагадала дітям і основні правила безпечної поведінки, розповіла про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність, і як їх уникнути. Діти брали активну участь у бесіді, просили пояснити конкретні правові ситуації, ставили питання за темою зустрічі. Приємним було те, що зустріч пройшла у формі діалогів, учні отримали безліч корисної інформації та погодились з тим, що необхідно ретельно подумати про своє майбутнє і своїх близьких.