Відзначення Дня соборності України в селищі Абрикосівка

Дата: 24.01.2018 08:22

22 січня відзначаємо День Соборності України. Цього року особлива дата – 100-та річниця підписання Акту воз`єднання Української Народної Республіки. Відзначили цю велику національну подію і в селищі Абрикосівка. Працівники культури на базі сільської бібліотеки провели для присутніх відео лекторій та інформаційну лекцію про події, завдяки яким наша країна об`єдналась. За традицією цього дня, ми вийшли на вулицю селища та утворили живий ланцюг, як знак солідарності єдиної країни. Хоча і пройшло з того часу вже сторіччя, та нинішній стан нашої держави не дає спокою вірним громадянам. Культурні та ментальні відмінності між Сходом та Заходом України весь цей час створювали політичні скандали та міжусобиці. Але в одному завжди всі були єдині – цілісність та незалежність держави. Тільки спільна думка та справа допоможе нам в протистоянні з тими, хто досі надіється роз`єднати нас та зламати. Тримаймося разом, бо навіщо ж стільки жертв принесли предки заради воз'єднання та нинішньої нашої незалежності!...

Колективи Абрикосівського СБК та сільської бібліотеки