Олешківський район, Херсонська область

Потрібна допомога

Шановні односельці, гості та всі, небайдужі до чужої біди, люди!  Нашому земляку потрібна допомога!

У Олешківській районній лікарні в реанімаційному відділенні знаходиться наш земляк, учасник АТО з м. Олешки - Захаров Артем Олександрович, 1982 р.н. Йому поставили діагноз: панкреонекроз (розпад підшлункової залози). Стан Артема лікарі діагностують, як стабільно важкий. Він вже переніс 2 важкі операції та потребує ще хоча б однієї. Неохідне невідкладне лікування, яке потребує немалих коштів. Щоб підтримувати життя молодого чоловіка, щодня витрачається близько 3 тис. грн.

У матері Галини Іванівни коштів невистачає, адже заробіток її - підсобне господарство.

Якщо у Вас є можливість допомогти людині, яка захищала нашу Землю від ворога, не будьте байдужими! Допоможіть! Номер банківської Приватбанк-картки матері 4149 4991 0236 7396 (Захарова Галина Іванівна). Контактний телефон 099 912 57 51.

Разом ми сила!