ДО ДНЯ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ТА ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

Дата: 19.10.2017 08:24

Їхав козак за Дунай

14 жовтня православні християни святкують день Покрови Пресвятої Богородиці. У народі говорять: «Покрова накриває траву листям, землю снігом, воду – льодом, а дівчат – шлюбним вінцем».

Зі святом Покрови співпадає святкування Дня українського козацтва. Цікаво, що козаки настільки глибоко й щиро шанували образ Покрови Божої Матері, вірили у її силу й урочисто святкували цей день, що у народі закріпилася й друга назва свята – Козацька Покрова.

14 жовтня в Абрикосівському сільському будинку культури пройшов вечір-зустріч до Дня українського козацтва та Святої Покрови. У гості завітали колишні учасники жіночого вокального ансамблю «Зіронька». Своїм колективом ці славні жіночки, справжні козачки, співали українських народних пісень, згадували свої вокальні пригоди та розповідали веселі  історії зі свого життя. Нам, працівникам будинку культури та сільської бібліотеки , завжди дуже подобаються зустрічі з ними. Наші жіночки дають нам заряд позитивної енергії для подальших творчих звершень!