ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ

Дата: 26.12.2017 08:25

ГОЛОВНЕ   УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області:  Шевченко Сергій Анатолійович

В.о. заступника начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області:

Грищенко Ігор Васильович

Приймальня Головного управління: м. Херсон, вул. Перекопська, 17

тел. 32-17-37

Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства

Начальник: Година - Арюпін Тарас Григорович

м. Херсон, вул. Перекопська, 17, тел. 26-26-43

Управління захисту споживачів

Начальник: Клим Наталя Георгіївна

м. Херсон, вул. Старообрядницька (Комсомольська, 34), тел. 26-36-06

Сектор контролю за регульованими цінами

Завідувач сектором: Мандра Олександр Миколайович

м. Херсон,  вул. Перекопська, 17, тел. 32-17-37

Сектор реєстрації сільськогосподарської техніки

Завідувач сектором: Левченко Павло Григорович

м. Херсон, вул. Старообрядницька (Комсомольська, 15а), тел. 22-40-29

ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ!

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, здійснює державне спостереження, нагляд та контроль з дотримання норм чинного законодавства у сфері формування, встановлення та застосування державних регульованих цін в області.

При виникненні питань щодо правильності формування, встановлення та застосування державних регульованих цін та тарифів на житлово-комунальні послуги, рекомендуємо мешканцям – споживачам послуг звертатися до Головного управління Держпродспожмвслужби в Херсонській області

У зверненні необхідно обов’язково зазначити наступну інформацію:

– найменування суб’єкта господарювання – юридичної особи та/або його відокремленого підрозділу або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи – підприємця, у відношенні якого подається звернення;

– місце провадження господарської діяльності суб’єктом господарювання, у відношенні якого подається звернення;

– місцезнаходження суб’єкта господарювання – юридичної особи та/або його відокремленого підрозділу, місце проживання фізичної особи – підприємця, у відношенні якого подається звернення;

– обґрунтувати суть питання щодо якого виникла потреба у поданні запиту;

– надати підтверджуючі документи, що засвідчують про застосовані ціни (тарифи), тобто чеки, квитанції, рахунки тощо.

Відповідно до  Закону України «Про звернення громадян».

У зверненні має бути зазначене прізвище, ім’я та по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.

Для отримання консультацій та роз’яснень з питань ціноутворення і контролю за регульованими цінами Ви можете звертатись до сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області: м. Херсон, вул. Перекопська, 17, тел. (0552) 32-17-37.

Список підприємств Великокопанівської сільської ради що надають житлово-комунальні послуги

Найменування організації

Повна юридична адреса

Код ЕДРПОУ