Бібліотеки Великокопанівської громади розгорнули виставки з метою вшанування Героїв Небесної сотні

Дата: 27.02.2018 08:26

Небесна сотня білих журавлів

Душа яких летить під небесами,

Ніхто із вас вмирати не хотів,

Хай вічна пам'ять лишиться за вами ...

З метою вшанування Героїв Небесної сотні в бібліотеках Великокопанівської сільської об'єднаної територіальної громади  розгорнуто  виставки "Герої не вмирають", які присвячені трагічним подіям на майдані Незалежності, коли під час революції гідності було поранено більш як тисячу людей загинуло понад 100 протестувальників. Сьгодні ми називаємо їх Небесною Сотнею. На виставці  представлені фото, вирізки з газет та журналів, вірші, що  нагадують всім про те якою ціною була здобута свобода та новий шанс для України стати Європейською державою.