Олешківський район, Херсонська область

29-та річниця виведення військ з Афганістану

15 лютого 2018 року в Україні відзначалася 29-та річниця виведення військ з Афганістану. В цей день приймають поздоровлення всі воїни – учасники бойових дій в інших державах.

Селище Абрикосівка теж має своїх героїв, які пройшли через пекло чужої війни. Гірко те, що не за свою свободу вони боролися, а за амбіції інших. Поздоровили односельців воїнів-інтернаціоналістів невеликим концертом.

Це звичайно трагічні події, але їх звичайно потрібно пам`ятати, знати про них, не відвертатися та не бути байдужими, якщо це не ваше горе. Не тільки у випадку з війною в іншій державі, в іншому регіоні, але й повсякчас в нашому житті. Давайте менше ворогувати, а мирно ростити своїх дітей та виховувати в них повагу, доброту, чесність та справедливість.

В.о. старости Любов Тимчак