5 каналів збуту плодоовочевої продукції в Україні

Дата: 12.03.2018 08:36

Про недоліки та переваги каналів збуту плодоовочевої продукції

Проекти міжнародної допомоги часто стають вагомим внеском у розвиток регіону, окремого села чи певної групи активістів. Головними показниками ефективності проектної роботи є практична допомога, кількість задіяних людей їх розвиток, поліпшення фінансових показників та загальні позитивні зміни. Часто діяльність таких проектів обмежена географічними регіонами, цільовою аудиторією чи строками.

В нашому регіоні працює Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), що фінансується Менонітською асоціацією та діятиме до 2021 року. Його мета: розвиток аграрного сектору. Херсонська область – сільськогосподарський край, тому проектна допомога є актуальною.

Координатором проекту в Херсонській області є громадська організація «Земля Таврії». Ця громадська організація має досвід по розвитку сільських територій, залучення фахівців, проведення навчальних заходів. Ознайомитися з діяльністю можна сайті: http://hgozt.org/ або на сторінці фейсбук: https://www.facebook.com/hgozt/.

В рамках співпраці для учасників Проекту буде організований торговий форум «5 каналів збуту плодоовочевої продукції в Україні». Мета заходу: надати актуальну інформацію про переваги та недоліки кожного з каналів збуту плодоовочевої продукції, аби Ви, виробники, мали змогу обрати найкращі саме для Вас. В другій частині зустрічі учасники, за бажанням, проведуть прямі перемовини у форматі «B2B» та зможуть задати актуальні питання спікерам форуму.

Пошук каналу збуту продукції – основна проблема, яку зазначають виробники плодоовочевої продукції. Не існує універсального місця, де можна продати свій товар, але можна обрати найкраще.

• Як обрати свій канал збуту?
  • На що треба звернути увагу при реалізації продукції?
  • Як не втратити свого прибутку?
  • Чому реалізація товару не менш важлива, ніж його виробництво?

На всі ці питання ми збираємося дати відповіді на конференції «5 каналів збуту плодоовочевої продукції в Україні».

Для цього будуть запрошені представники:

• Мереж популярних маркетів;
  • Переробних підприємств;
  • Овочевих ринків Херсонської, Одеської, Львівської областей;
  • Ринкових закупівельників, оптовиків та агрегаторів;
  • Інтернет-магазинів;
  • Консультант з податків;
  • Виробники плодоовочевої продукції.

Форум відбудеться 30 березня (п’ятниця), початок об 10:00 в с. Великі Копані, приміщення Будинку культури.

Питання до організаторів по тел. (095)430 38 88

Запрошуємо всіх зацікавлених!