ЮНІ, ТАЛАНОВИТІ ТА НАПОЛЕГЛИВІ!

Дата: 26.12.2017 08:37

Фото без опису Вітаємо наших талановитих дітей, учасників обласного заочного конкурсу «Державні символи – віддзеркалення української душі», який проводився з 02 жовтня по 15 грудня 2017 року:

- Борщуна Максима, учня 10-Б класу Великокопанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, який став переможцем (посів І місце) у номінації «Науково- дослідницька робота» (вікова категорія «9-11 класи»), керівник – вчитель зарубіжної літератури Кривошея Віталій Миколайович;

- Копаненко Катерину, ученицю 10-Б класу Великокопанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка посіла ІІ місце у номінації «Науково-дослідницька робота» (вікова категорія «9-11 класи»), керівник – вчитель зарубіжної літератури Кривошея Віталій Миколайович;

- Лящук Маргариту, ученицю 10 класу Абрикосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка посіла ІІІ місце у номінації «Есе, нарис» (вікова категорія «9-11 класи»).

Журі Конкурсу відмітило актуальність робіт, поданих на Конкурс, повноту розкриття теми, глибину власних думок і переконань, якість їх оформлення (наказ комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради від 15.02.2017 р. № 107-О «Про підсумки проведення обласного заочного конкурсу «Державні символи – віддзеркалення української душі». Вітаємо Вас та бажаємо подальших перемог!

Фото без опису                                              Фото без опису

Борщун Максим                                                              Копаненко Катерина