Олешківський район, Херсонська область

У селищі Абрикосівка живуть добрі та чуйні люди

Нещодавно в селищі Абрикосівка у сім`ї Малькович І. та Мазько Н. сталося горе. Захворіла їх дворічна донька Малькович Анна-Марія. Наразі дівчинка йде на поправку, завдяки вчасному лікуванню. Звичайно ми всі розуміємо, що хоч медицина безкоштовна, але потрібні були дорогі ліки, повноцінне харчування та вітаміни. На щастя, в нашому селищі проживають небайдужі та  дружні люди, які оперативно провели збір коштів на лікування дитини. Я дуже дякую всім жителям селища Абрикосівка, працівникам Великокопанівської сільської ради,  ПрАТ «Райдужне», Абрикосівської ЗОШ I-III ступенів, ДНЗ ясла-садок «Пурпурова квітка», Абрикосівської сільської  бібліотеки, сільського Будинку культури та ФАПу,  які надали грошову допомогу!  Мені приємно, що абрикосівці завжди дружно допомагають один одному у скрутних ситуаціях і ніколи не залишаються байдужими!

Нехай наша громада процвітає, а дітки ростуть здоровими та щасливими!

в.о. старости  селища Абрикосівки Тимчак Л. А.