Вдячність за людяність і допомогу

Дата: 03.11.2017 08:38

Звичайні   люди

Як  добре, що  у  Великих  Копанях   живуть  і  працюють  активні, доброзичливі, милосердні  люди, які  не  стоять  осторонь проблем  інших, а  відгукуються  та  з  щирим  серцем  приходять  на  допомогу. Це  звичайні  люди, але уже  вкотре  вони з  розумінням   підходять  до  потреб  класу  з інклюзивною  освітою.

Тому  ми  виносимо  велику  вдячність  директору  магазину  «Адоніс»  Скороходову  С. В.,  директору   магазину  «Щоб  росло» Штригелю А. М.  і  його  дружині  Тетяні,  директору  мережі  магазинів  Літвіновій  Г. М.  та  приватному  підприємцю   Літвінову О. М., директору  магазину «Продукти»  Салецькій  Н.О.  за  співпрацю; спонсорську, матеріальну  допомогу; створення  затишку  класної  кімнати  школи; забезпечення  сучасним  навчальним  обладнанням  учнів  для  реалізації  Державного  стандарту (подарунок  меблів); за   участь  у  виконанні  завдань  концепції «Нова  українська  школа».

Від усього серця дякуємо  Вам, бажаємо  здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

Хай щастя завжди супроводить Вас,

Людська повага й шана не минають,

А вашу мрію й працю повсякчас

Лиш визнання вінчають!