Вручення подяки Прем'єр-міністра України голові Великокопанівської сільської об'єднаної територіальної громади

Дата: 23.01.2018 08:39

22 січня 2018 року в Херсонському Обласному палаці молоді та студентів на концерті з нагоди Дня Соборності України, відбулося нагородження жителів Херсонщини, які відзначилися високим професіоналізмом та активною громадянською позицією.
За зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток громади подяку Прем’єр-міністра України було вручено і нашому сільському голові Костенко Валентині Дмитрівні - голові Великокопанівської сільської об'єднаної територіальної громади. (Фото взято зі сторінки у фейсбуці Ольги Петриченко)