Розповіді односельців
Історія одного фото…
На цьому фото зображена дослідна ділянка Великокопанівської середньої школи №1. Керувала цією роботою вчитель ботаніки Ганна Іванівна (прізвище вже не пам’ятаю).
На уроках ботаніки і після уроків члени гуртка «Юні дослідники» вирощували такі культури: жито, овес, пшеницю, горох та інші рослини, і засвоювали набуті знання з уроків ботаніки на практиці.
Епізод цього фото датується 1953 роком. Члени гуртка – учні 6-го класу. Стоїть зліва і в руках тримає рослини Петриченко Віра, яка після закінчення школи вступила до педтехнікуму, працювала вчителем початкових класів, на даний час пенсіонер, проживає на території Білорусії в м. Бобруйську. Терещенко Віра (друга на фото) закінчила педінститут, працювала вчителем української мови і літератури. На даний час вона пенсіонерка, мешкає в с. Великі Копані по вулиці Сонячній. Третя дівчинка – я, Рябова Зінаїда, закінчила педінститут, працювала вчителем російської мови та літератури. Зараз я пенсіонерка, мешкаю по вулиці Садова, і на даний час виконую обов’язки голови первинної ветеранської організації. Тюріна Олександра – четверта на фото – пенсіонерка, мешкає в м. Олешки.
Рябова З.І.