З Днем Святого Миколая

Дата: 19.12.2017 08:44

Картинки по запросу гіф з днем святого миколая

Шановна Великокопанівська громадо!

Щиро вітаємо всіх із Днем Святого Миколая!

В Україні здавна шанують Миколу Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує усім віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі світлі почуття, надихає нас на добро.

Нехай чудо Святого Миколая не мине жодної домівки і наповнить особливою радістю серця всіх українських діточок. Зігріє своїм теплом тих, кого обділила доля, адже кожний сьогодні чекає на свято. Нехай добро й милосердя єднають нас заради щастя дітей.
Щиро бажаємо, щоб у найкращих починаннях і добрих справах кожен відчував любов та добро, а задуми і мрії обов’язково здійснювалися.

Ми хочемо побажати, щоб в цей день та протягом інших днів року Вас супроводжували добробут та взаєморозуміння, а з прекрасних обличь Ваших дітей ніколи не сходила щаслива посмішка. Нехай Святий Миколай подарує Вам своє благословення та допоможе Вам знайти найкоротший шлях до Вашої зірки щастя.
Зі святом!

Великокопанівська сільська рада