Земельний відділ повідомляє

Дата: 11.01.2018 08:47

До Великокопанівської сільської ради звернувся мешканець селища Абрикосівка з проханням вислати земельну комісію з метою обміру  його земельної ділянки, що знаходиться по вул. Центральній.

02.01.2018 року земельною комісією було здійснено виїзд  за вищезазначеною адресою та встановлено, що будинок належить громадянину, який проживає за кордоном, на даний момент в будинку проживають батьки власника. Візуально, було видно, що на даній земельній ділянці самовільно перенесені межові знаки.

Провівши рулеточний обмір земельної ділянки,  було встановлено, що межові знаки в кінці огороду перенесені на відстань 1,80 м, чим здійснено самозахват території загального користування.

Враховуючи, вищезазначену інформацію, комісія попередила мешканців цього будинку про необхідність  звільнення території загального користування, привести санітарний стан до належного, в іншому випадку буде складений протокол про адміністративне правопорушення.

03.01.2018 було здійснено перевірку даного інциденту – межові знаки перенесені і встановлені на старе місце, санітарний стан приводиться в порядок.

Земельний відділ