"Таврійська Зірка-2018" у Великих Копанях

Дата: 22.03.2018 08:48

Проведення четвертого сезону І телевізійного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Таврійська зірка - 2018» у Великих Копанях

За сприяння Великокопанівської сільської ради, відділу культури та телеканалу «Твій ПЛЮС» 23 березня на базі Будинку культури села Великі Копані відбудеться відбірковий тур четвертого сезону Першого телевізійного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Таврійська зірка», який є відкритим творчим заходом для талановитих і обдарованих дітей.

Фестиваль має на меті демонструвати кращі зразки дитячої та юнацької творчості в галузі національної культури та мистецтва засобами масової інформації, сприяти можливості аудиторії глядачів у прямому ефірі висловити свою думку щодо творчості юних учасників, формуванню у глядачів широких естетичних смаків, культури спілкування, пропаганді таких загальнолюдських цінностей як любов до Батьківщини, турбота про підростаюче покоління, милосердя.

Конкурс проходить у 4 етапи:

І етап відбір дітей в навчальних та позашкільних закладах, школах-інтернатах, дитячих будинках сімейного типу (здійснюється адміністрацією закладу), а також за ініціативи окремих виконавців для участі у ІІ етапі;

ІІ етап – (конкурсно-тренувальний) проведення майстер-класів, професійна допомога у підготовці конкурсної творчої програми та відбір кращих виконавців за номінаціями (на базі дитячих оздоровчих таборів Херсонської області); зйомка відеороликів з переможцями ІІ етапу;

ІІІ етап – (інформаційний та відбірний) трансляція відеокліпів дітей із візитівками та контактами для голосування на телеканалі «ТВій ПЛЮС»;

ІV етап – церемонія нагородження, гала-концерт на одній із сцен міста Херсона за участю переможців, учасників усіх етапів Фестивалю (за рішенням Оргкомітету), зразкових і народних творчих колективів та гостей Фестивалю.

Номінації:

• «Хореографія»

• «Музичне мистецтво»

• «Академічний вокал»

• «Естрадний вокал»

• «Театральне мистецтво»

• «Оригінальна авторська творчість»

• «Приз глядацьких симпатій»

• «Спеціальні номініції»

• «Образотворче мистецтво»

Вікові категорії:

- молодша (5-9 років)

- середня (10-14 років)

- старша (15-18 років)

- молодь (19-20 років)

Запрошуємо всіх бажаючих на І відбірковий етап, який відбудеться у Великих Копанях підтримати учасників конкурсу.