Великокопанівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

Благоустрій.

Благоустрій.

 24.05.2017 працівниками сільської ради було пройдено по деяким вулицям, для перевірки санітарного стану та благоустрою с. В. Копані.

 Дуже приємно коли мешканці села доглядають свою прибудинкову територію, скошують траву, прибирають сміття, при можливості садять квіти, дякуємо Вам за те, що не залишаєтеся байдужими до благоустрою свого села. Але на жаль, досить часто,  працівникам сільської ради доводиться мати справу з байдужістю та грубістю людей. Проходячи по вул. Листопадна, землевпорядником було зроблено зауваження сім'ї Охременка О.М. , щодо сміття біля забору, та великої трави біля їхньої земельної ділянки, у відповідь працівниками було почуто велику кількість образ, проклять та навіть пролунали погрози фізичної розправи!

Схожа ситуація сталася 31.05.2017 по вул. Карбишева. Земельна комісія неодноразово зверталася до громадянки Мухіної К.М., щодо того, що їхня сім'я займає частину території яка є частиною парка, на жаль мирно дану ситуацію вирішити не вдалося, в сторону комісії пролунало безліч образ, особливо дісталося голові земельної комісії Кравченку С.М., якого ображали всілякими нецензурними словами.

Такі ситуації трапляються досить часто, люди чомусь не розуміють, що працівники сільської ради виконують свої обов’язки, і одним із обов’язків землевпорядників є підтримка благоустрою села.  Також давайте не забувати, що за образу службових осіб передбачено адміністративне покарання.

 

Інспектор по благоустрою                                                              

Великокопанівської сільської ради                                                           Войцеховська О.В.« повернутися до списку новин