Олешківський район, Херсонська область

Про купівлю- продаж споруд державної чи комунальної власності

Повідомляємо, що відповідно до статті 120 Земельного Кодексу України,  якщо жилий будинок, будівля або споруда розміщені на земельній ділянці, що перебуває у користуванні, то в разі набуття права власності на ці об'єкти до набувача переходить право користування земельною ділянкою, на якій вони розміщені, на тих самих умовах і в тому ж обсязі, що були у попереднього землекористувача та відповідно до статті 206 Земельного Кодексу України використання землі в Україні є платним. Плата за землю державної чи комунальної власності справляється у вигляді земельного податку чи орендної плати. Отже у разі здійснення купівлі-продажу будинків чи споруд,  які знаходяться на земельній ділянці  державної чи комунальної власності просимо своєчасно повідомляти Великокопанівську сільську раду.

Земельний відділ