Олешківський район, Херсонська область

ВИХОВУЄМО У ДІТЕЙ ЛЮБОВ ДО КНИГИ

Дошкільний вік – період бурхливого накопичення дитиною досвіду, знань, необхідних їй для    подальшого навчання та соціалізації. Саме тому важливо наповнювати життя дитини враженнями та позитивними емоціями. Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій, розвиває художній  смак і самостійність суджень дітей.  З  метою ознайомлення дітей з об'єктами  найближчого довкілля, пропаганди художньої літератури, виховання інтересу до книги для дітей другої молодшої групи ясла-садка «Пурпурова квітка»  була проведена екскурсія до сільської бібліотеки.

Бібліотекар Кучеренко Світлана Іванівна розповіла дітям про свою роботу, показала виставку дитячих робіт, розмаїття  книжок для дітей, ознайомила з правилами поводження в бібліотеці та бережливим ставленням до книги. В ході екскурсії діти також ознайомились з куточком українського поета Т.Г.Шевченка та державними символами України.

Дітям дуже сподобалась екскурсія до бібліотеки, а ще більше радості принесла колективна прогулянка на дитячому майданчику, який подарувала Великокопанівська сільська рада для дітей с. Абрикосівка.