Про футбол

Дата: 06.10.2017 09:00

Змагання з футболу

30 вересня на території футбольного поля с. Чорнянка відбулася Першість Херсонської області дитяччої юнацької футбольної ліги "Колос" Каховського району. В ній прийняла участь і наша команда. Матч Чорнянка – Ніка Великокопанівська ОТГ закінчився з рахунком 0:5. Великокопанівська футбольна команда молодших спортсменів здобула перемогу.

Нажаль, дві інші гри Першості Олешківського району з футболу, які відбулися 30 вересня у м. Скадовськ та 1 жовтня в с. Великі Копані, не дали позитивних результатів. Матч Скадовськ – Інтер (Великі Копані) закінчився з рахунком 6:0, а Ніка (Великі Копані)  програла в себе вдома з рахунком 1:4 Брилівці. Наші команди боролися до останнього, та це, мабуть, був не їх день.

Бажаємо нашим командам лише перемог!