Виявлено крадіжку на залізничних шляхах

Дата: 27.04.2017 09:04

Вчора 26.04.2017 року громадським помічником дільничного інспектора селища Абрикосівка разом з дільничним інспектором поліції виявили крадіжку деталей залізної дороги: злочинці спокусились на болти, металеві пластини, гайки, шайби. Ними на місце пригоди було викликано оперативну групу. Крадіжки були скоєні неодноразово в кількостях близько 700 деталей, 1200 деталей, 650 деталей. Злочинцями виявилися жителі села Подокалинівки. Крадії здійснювали свою злочинну діяльність на залізних шляхах на території від села Великі Копані до Брилівки. Викрадене злочинці переховували в сміттєвій ямі біля лісосмуги (було виявлено 23 мішка накрадених деталей).