Олешківський район, Херсонська область

Сільський ревізор у селі Великі Копані

З 27 січня по 29 січня 2018 року до села Великі Копані –адміністративного центру Великокопанівської сільської об’єднаної територіальної громади, завітав «Сільський ревізор».

«Сільський ревізор» - це соціальний проект про українське село, метою якого є на національному рівні підняти проблему інфраструктури українського села, показати, що воно може бути комфортним місцем для життя, що село — живе та перевірити, як про нього піклуються аграрії та держава.

За правилами проекту представники «Сільського ревізору» поселилися на 3 дні у нашому селі. Вже поспілкувалися з сільським головою  Валентиною Костенко, мали розмову з жителями та підприємцями села Великі Копані, побували на оптовому с/г ринку «Нежданна», поспілкувалися з продавцями, відвідали  Великокопанівський СБК та його костюмерну.

Сьогодні, за правилами проекту, можуть провести ревізію у відділі освіти, Великокопанівській ЗОШ I-III ступенів, ДНЗ ясла-садок «Ягідка», сільській дитячій та дорослій бібліотеках, музейній кімнаті та КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги». За результатами оцінки читачів наприкінці 2018 року маємо шанс бути обраними у номінації «Село року».

Слідкуйте за ревізією у селі Великі Копані на нашій сторінці у фейсбуці, на сторінці у фейсбуці «Сільський ревізор» та на його офіційному сайті за посиланням http://silskiyrevizor.com/.