Гуманітарна допомога переселенцям

Дата: 23.02.2017 09:09

На території села Великі Копані проживають 27 внутрішньо переміщених осіб АР Крим, Донецької та Луганської області. Для них, у лютому 2017 році Угорського екуменічною службою допомоги надана гуманітарна допомога, в організації надання якої сприяв Олешківський центр соціальних служб для дітей та молоді.

Турбуючись про ВПО, які проживають на території села, головою сільською ради Костенко В.Д. надано транспорт для перевезення гуманітарної  допомоги із м. Олешки до села Великі Копані.

Фахівцем із соціальної роботи Острянської Т.М. були роздані 27 продуктових наборів, 27 гігієнічних наборів та 3 набори дитячої гігієни.

Люди з радістю приймали допомогу та дякували від щирого серця за турботу та своєчасну допомогу.