Педагогічна рада в ДНЗ ясла-садок «Пурпурова квітка» селища Абрикосівка за участі представників Великокопанівського відділу освіти

Дата: 26.12.2017 09:15

Фото без описуНа засідання педагогічної ради до ДНЗ ясла-садок «Пурпурова квітка» селища Абрикосівка завітали методисти з дошкільної освіти відділу освіти Великокопанівської сільської ради. З часу створення відділу освіти, педагогічний колектив закладу отримує реальну методичну допомогу та методичні консультації з організації та проведення освітньо-виховної роботи з дітьми дошкільного віку. На педагогічній раді  Олена Дмитрівна та Оксана Володимирівна внесли пропозиції щодо активізації роботи з батьками, створення міні-музею українського народознавства.