Від щирого серця вітаємо зі святом 1 Травня!

Дата: 28.04.2017 09:16

Першотравень! Як багато в цьому слові … І не тільки для покоління зрілого. Зараз, коли зайвий ідеологічний наліт вже зметений з цього свята, його із задоволенням святкує і старий, і молодий! Немає прекрасніше приводу, щоб всім трудящим, весело і солідарно … трохи полінуватися і добре провести вихідний день! Нехай тепло травневого сонечка, свіжість першої зелені і відчуття весняного польоту душі повернуться з вами після свята в офіс, цех, кабінет — загалом, в те місце, де ви проводите трудові будні. І нехай дарує вам ця першотравнева аура натхнення у праці ще довгі-довгі дні: і весняні, і літні, і навіть зимові. Нехай же чудово відпочинуть всі ті, хто гарненько попрацював!