Про роботу ДНЗ ясла-садок "Пурпурова квітка"

Дата: 04.12.2017 09:20

Креативний підхід до розвитку та виховання малечі

В ДНЗ ясла-садок «Пурпурова квітка» селища Абрикосівка в рамках проведення семінару «Національно-патріотичне виховання дошкільників засобами народознавства» було проведено відкрите тематичне заняття у другій молодшій групі «На гостину до бабусі». Діти з цікавістю слухали розповідь про українську хату та подвір'я, відгадували загадки та грали у народну гру. Заняття, на високому рівні, провела вихователь I-ої категорії Герасимчук Г.І. На семінарі вихователі також мали змогу побачити презентацію роботи музичного керівника Лящук Т.М. «Використання фольклору під час музичної діяльності», познайомитися з досвідом роботи з народознавства вихователя Семенкової Н.В. На семінар була запрошена методист відділу освіти Краснова О.В., після якого відбулося обговорення. Оксана Володимирівна надала вихователям закладу методичну консультацію з питань освітньо-виховної роботи.

Розумні та виховані діти садочка – результат плідної роботи методиста відділу освіти Великокопанівської сільської ради та вихователів ДНЗ ясла-садок «Пурпурова квітка».