Олешківський район, Херсонська область

Відкритий захід, як засіб обміну педагогічним досвідом ДНЗ ясла –садок  “Ягідка”

Важливим засобом, що сприяє обміну педагогічним досвідом та стимулює педагогів до     вдосконалення власної професійної майстерності, є проведення ними відкритих заходів.

Відповідно до річного плану Великокопанівського ДНЗ ясла –садок  “Ягідка” 13.11. - 21.11.2017 н.р. були проведені  колективні перегляди занять  до педради:   «Формування професійної компетентності педагогів через інноваційну діяльність».

Вихователі  на заняттях,  так організовують   життя малят, що саме  заняття стало своєрідним, захоплюючим, у процесі якого без перевантаження, з радістю діти набували  необхідних знань і вмінь, повноцінно розвивали  свої здібності... Дитині потрібно відчувати себе розумною.   Саме упродовж неділі ми мали змогу побачити  на заняттях використання  різних інноваційних технологій , а саме : використання ІКТ,   ігрові прийоми з  елементами гри-драматизації,  схеми - моделі для навчання дітей описовим розповідям, коректуальні таблиці.

Під час проведення колективних переглядів вихователі продемонстрували свою педагогічну   майстерність і професіоналізм, завдяки чому значно підвищилася якість занять та їх   результативність.

Кожен педагог дитячого садка відвідав відкриті заходи, де не тільки подивився роботу своїх колег, а й брав активну участь в обговоренні переглянутих заходів