На території Великокопанівської ОТГ йдуть роботи з розчищення вулиць та доріг

Дата: 23.01.2018 09:27

Наші села засипало першим снігом.

Сніг розчищається з 20:00 вчорашнього дня. Із ночі працює 3 одиниці техніки КП «Великокопанівське». Також задіяно бригаду з ручного прибирання тротуарів.

Станом на 8:00 годину 23 січня 2018 року розчищено 80% вулиць сіл Великі Копані, Добросілля та селища Абрикосівка. Техніка працює. На протязі дня буде очищено всі вулиці наших сіл.

Звертаюся до жителів нашої громади з проханням: «Якщо на вашу вулицю не заїхав трактор по очистці снігу – пишіть в коментарях у фейсбуці».

З 2018 року прибирання снігу на трасі Великі Копані – Абрикосівка та під’їзду  до села Добросілля – лягло на плечі громади. На даний час ці відрізки доріг очищені. Рейсові автобуси мають можливість безперешкодно здійснювати рейси по відрізках шляху, за які відповідає Великокопанівська ОТГ. Також силами «Херсоноблавтодору» розчищено трасу М-17. Розчищено добре, але не посипано – дуже слизько!

Сільський голова

Великокопанівської сільської ради        Валентина Костенко