Земельний відділ повідомляє

Дата: 09.11.2017 09:27

Штраф, як наслідок порушення правил благоустрою

12.10.2017 року земельною комісією було письмово попереджено Свириду М.М., який проживає за адресою вул. Жовтнева 125, про необхідність прибрати біля прибудинкової території, а саме прибрати бур’яни та сміття.

Комісія встановила, що трава та сміття так і не були прибрані. Тому комісія вирішила  скласти протокол про адміністративне правопорушення  за ст.. 152 КУпАП.

08.11.2017 року відбулося засідання Адміністративної комісії, на яке було запрошено Свириду М.М., свою вину  він не заперечував, пояснив свою бездіяльність відсутністю вільного часу. Враховуючи, що на вищезазначеного громадянина протокол про адміністративне правопорушення складено вперше, комісія вирішила призначити  мінімальний розмір штрафу – 340 грн. Свирида М.М., в свою чергу, пообіцяв підтримувати свою прибудинкову територію в чистоті.

Земельний відділ