Великокопанівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

Святковий концерт напередодні Нового року в селищі Абрикосівка

Кожного року жителі селища Абрикосівка 31 грудня збираються на святковий новорічний концерт у місцевому сільському Будинку культури.  Святково прикрашений зал, гарна ялинка та веселий настрій чекали на гостей. Найчарівніше в Новому році – це його очікування та підготовка до нього. На протязі місяця учасники вчили танці, пісні, розучували ролі для сценок. Кожен хотів внести частку своєї душі, своєї праці.

І ось, зібралися гості. Ялинка вбрана чарівними кульками, чекає поки Дід Мороз запалить на ній вогні, діти чекають на подарунки. Розпочався концерт з теплих привітань в. о. старости селища Абрикосівка  Тимчак Л.А.  Маленькі Сніговички зі своїми Сніжинками кружилися у таночку. Завітав і екстрасенс, який розповів всім що на них чекає у новому році.

Під звуки фанфар на концерт прийшов найголовніший дідусь нашої планети – Дід Мороз із Снігуркою. Запаливши красуню-ялинку, наш чарівний старенький гість невтомно водив хороводи разом з дорослими та дітворою. Були на сцені і три Сестриці, які хотіли вийти заміж за прекрасного Царя.

Сподобалися гостям і смішні дорослі конкурси, на яких вони показували свою харизму та витривалість. Дітки теж приймали участь: відгадували загадки, виконували завдання та отримали за це багато солодощів. Жіночий вокальний колектив «Зіронька» та інші учасники вокальної студії виконали веселі гарні пісні. Було приємно дарувати нашим гостям своє тепло та настрій.

Це чарівне свято принесло багато позитивних вражень. Працівники Абрикосівського сільського Будинку культури дякують всім, хто приймав участь у концерті та його підготовці. Ми вітаємо всіх наших односельців та жителів громади з Новорічними та Різдвяними святами! Нехай Рік Собаки стане кожному найліпшим другом і принесе тільки добро, радість та успіх!

Абрикосівський СБК« повернутися до списку новин