Голосування у конкурсі "Прикрасимо наші села разом!" розпочато

Дата: 10.01.2018 09:28

4 січня 2018 року комісією в складі з 5 чоловік, до якої увійшли представники Великокопанівської сільської ради: в. о. старости  Тимчак Л.А., секретар сільської ради Кіндра О.І., інспектор з благоустрою Войцеховська О.В., фахівець із розвитку територій та інвестицій Довженко А.Л. та громадський помічник дільничного інспектора поліції Романюк В.Л., було здійснено огляд подвір’їв учасників конкурсу «Прикрасимо наші села разом!», який Великокопанівською сільською радою було оголошено на початку грудня 2017 року, та зафіксовано на фотоапарат.

Сьогодні, 10 січня 2018 року, розміщено фото подвір’їв учасників. Хочемо звернути увагу , що  на сторінці Великокопанівської об'єднаної територіальної громади у фейсбуці до 15:00 години 15 січня 2018 року ви зможете ставити лайки, в знак підтримки конкурсантів. Тому запрошуємо всіх приєднатися та підтримати жителів села Великі Копані, які своїми руками прикрасили свої домівки, створивши новорічний настрій для себе і для нас. Той конкурсант, фото якого отримає найбільшу кількість лайків, буде відзначений окремим призом в номінації «Приз глядацьких симпатій». Наголошуємо на тому, що під час підрахунку голосів, які наберуть фото подвір’їв учасників конкурсу, враховуватимуться всі лайки, поставлені під всіма фото кожного учасника. Для участі в голосуванні переходьте за посиланням https://www.facebook.com/profile.php?id=100019299228436 .

18 січня в приміщенні Великокопанівської сільської ради буде оголошено та нагороджено переможців.

Відділ фінансів та юридичного обслуговування