Великокопанівська сільська об'єднана територіальна громада

Зустріч членів Асоціації об'єднаних територіальних громад

Дата: 07.04.2017 09:33

Рішенням сесії від 10 лютого 2017 року Великокопанівська об’єднана територіальна громада стала членом Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України». Сільський голова Валентина Костенко уповноважена представляти Великокопанівську сільську раду в Асоціації об’єднаних територіальних громад.

У середу, 5 квітня відбулося засідання Правління Асоціації. У його рамках:
- Затвердили членство семи нових членів Асоціації (відтак, кількість членів - 62 ОМС об'єднаних громад з 20 регіонів)
- Підтвердили повноваження одного нового члена Правління - ним став Іван Дрогобецький, Полянський сільський голова ОТГ (Закарпатська область)
- Визначилися з позицією щодо ініціатив створення нових "всеукраїнських" асоціацій
- Детально обговорили та колективно узгодили тези та пропозиції Асоціації з усіх питань порядку денного зустрічі з Прем'єр-міністром України, яка відбулася того ж дня.

На зустрічі Правління Асоціації об'єднаних територіальних громад з Прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом, Голову Уряду було поінформовано про мету створення, головні завдання та напрямки діяльності Асоціації як на національному, так і на регіональному та місцевому рівнях.