Роль дитсадка в житті дитини та її батьків

Дата: 24.11.2017 09:37

Роль батьків у вихованні дітей - велика відповідальність. Батьки є першими вихователями. Саме вони зміцнюють та загартовують волю та почуття дитини, розвивають її мову та мислення, формують її інтереси, прагнення , смаки, та здібності. Дошкільний навчальний заклад - помічник сім'ї у вихованні дітей. Педагогічний колектив та колектив батьків ДНЗ ясла-садка "Пурпурова квітка" с-ща Абрикосівка - це єдиний живий організм, об'єднаний гуманними стосунками та високою відповідальністю, а найголовніше - спільною метою - виховання щасливої та духовно здорової особистості. В ДНЗ ясла-садку "Пурпурова квітка" с-ща Абрикосівка з 20 по 26 листопада 2017 року було проведено виставку малюнків батьків та дітей "Одягну я ляльку Катрусю у платтячко чудове". Виставка продемонструвала небайдуже ставлення батьків до своїх маленьких діточок. Вона сприяла не тільки тому, що члени родини більше дізналися про власні естетичні вміння та смаки, а перш за все, тому, що в ході підготовки виставкових робіт усі учасники поділилися найважливішими взаємними почуттями - любов'ю та вдячністю, усвідомлюючи духовну єдність сім'ї та дитсадка.

Щиро дякуємо за активну участь батьківський колектив другої молодшої групи!

Педагогічний колектив ДНЗ ясла-садку "Пурпурова квітка" с-ща Абрикосівка.