Олешківський район, Херсонська область

День відкритих дверей в Абрикосівському ДНЗ ясла-садок "Пурпурова квітка"

Ні для кого не секрет, що чим прозорішою є діяльність дошкільного закладу, тим більше довіри він викликає у батьків. З метою залучення батьків до освітньо-виховного процесу, активної співпраці у вихованні та навчанні дітей, підвищення іміджу дошкільного закладу 14 грудня свої двері гостинно відкрив дошкільний навчальний заклад «Пурпурова квітка» селища Абрикосівка. День відкритих дверей дав можливість познайомити батьків з дошкільним закладом, його традиціями, правилами, особливостями освітньо-виховної роботи, зацікавити нею й залучити до участі. В програмі дня були представлені різні заходи, метою яких було: популяризувати діяльність дошкільного закладу, активізувати взаємодію педагогічного колективу і сімей вихованців, ознайомити із життєдіяльністю дітей у садочку, оцінити якість освітніх послуг, взяти на себе активну роль учасника освітнього процесу, відчути мікроклімат у групах дітей, у педагогічному колективі, висловити свої побажання щодо організації освітньо-виховного процесу та набути нового педагогічного досвіду.