Щиро вітаємо переможницю Всеукраїнського конкурсу есе на тему:  «Що означає для мого населеного пункту децентралізація?»

Дата: 03.01.2018 09:44

З метою підвищення інтересу учнівської молоді до актуальних питань проведення реформи бюджетно-податкової децентралізації в Україні; розвитку у молоді власної активної життєвої позиції у відповідності до демократичних та європейських цінностей; формування готовності брати активну участь у соціально-економічному житті об’єднаних територіальних громад та власного бачення щодо економічного розвитку свого населеного пункту, області та країни в цілому  у  листопаді 2017 року  кафедрою  фінансів, обліку і аудиту Національного університету «Острозька академія»  проведено  Всеукраїнський конкурс есе для учнів 9-11 класів  закладів загальної середньої освіти на тему: «Що означає для мого населеного пункту децентралізація?»

У вищезазначеному конкурсі під керівництвом класного керівника, вчителя зарубіжної літератури Кривошеї Віталія Миколайовича,  прийняла участь та  здобула диплом ІІІ ступеня  за ПЕРЕМОГУ  учениця 10-Б класу  Великокопанівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів  Картавцева Євгенія!

Вітаємо із здобутим досягненням Євгенію та її  вчителя Віталія Миколайовича,  бажаємо подальших перемог!

Подарунки  від Національного університету "Острозька академія"