Олешківський район, Херсонська область

Життя – це гра. Волейбол – це життя.

Командні види спорту захоплюють глядачів видовищністю, несподіваними комбінаціями та непередбачуваністю результату. Для гравців – це можливість виявити свою майстерність: у якийсь момент виступити солістом, в інший – підіграти партнерові, в єдиному пориві досягти результату.

У листопаді-грудні 2017 року під девізом «Життя – це гра. Волейбол – це життя» вчителями фізичної культури Великокопанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олексюком Б.П. та Дудкіним С.М. проведено змагання з волейболу серед учнів 8-11 класів. Гравці дивували своєю майстерністю, а вболівальники – неймовірною підтримкою.

За результатами змагань І місце здобули учні 8-Б та 11-А класів, ІІ місце – 9-Б та 10-Б класів,    ІІІ місце  – 9-В та 11-Б класів.

Завершився волейбольний турнір святковою лінійкою, яку підготував педагог-організатор Кілочок В.Р. Переможці були нагороджені грамотами та солодкими сюрпризами.