Тематичний вечір у Абрикосівській сільській бібліотеці, присвячений вшануванню трагічних подій на Майдані

Дата: 27.02.2018 09:45

20 лютого 2018 року на базі Абрикосівської сільської бібліотеки був проведений тематичний вечір присвячений вшануванню трагічних подій на Майдані «Герої не вмирають». Присутнім підготували розповідь про трагічні події які розвивалися на Майдані, читали авторські вірші які написала наша письменниця Возна Віра Євгенівна. Також була представлена виставка на якій були представлені фото, вирізки з газет та журналів, вірші, які нагадують всім про те, якою ціною була здобута свобода, та новий шанс стати справжньою Європейською державою.  В пам'ять загиблим на майдані запалили лампадки та свічки.