До міжнародного Дня волонтера

Дата: 06.12.2017 09:49

Людина починається з добра.

Сказав мудрець: Живи, добро звершай!

Та нагород за це не вимагай!

Лише в добро та в вищу правду віра,

Людину відрізняє від мавпи й звіра.

Хай оживає істина стара:

Людина починається з добра.

З 1985 року резолюцією Генеральної асамблеї ООН було запропоновано відзначати

5 грудня Міжнародний День волонтерів.

Волонтер – це громадянин, який з власного поклику, не обмежуючись оплачуваною роботою та задоволенню своїх життєвих потреб, а безкорисливо допомагає іншим. Чи то справою, чи матеріальними благами, завжди є кому допомогти. В Абрикосівці вже не перший рік ми пов`язуємо День волонтера з Міжнародним днем людей з інвалідністю, який з 1992 року відзначається 3 грудня. Тому активісти збирають доброчинні продуктові набори. Допомога прийшла від небайдужих громадян нашого села. Це приватні підприємці: Засімська Галина Ігорівна, Медвідь Тамара Анатоліївна, Семенкова Наталія Анатоліївна, Бородіна Світлана Олегівна, Худенко Павло Миколайович, громадська організація «Абрикосівський оберіг»в особі Дардан Олександра Сергійовича, СФГ «Грінд Лейк» в особі Дардан Андрія Олександровича та Великокопанівська ветеранська організація в особі Рябової Зінаїди Іллівни. Ми приносимо їм велику подяку, бажаємо процвітання у їхніх нелегких справах, добра та миру у сім`ях!

У будь - якому суспільстві завжди є люди, яким потрібна допомога, і дуже добре, що серед нас є люди, які хочуть і можуть їм допомогти. Тому працівники Великокопанівської сільської ради, Будинку культури та бібліотеки на чолі зі в.о.старостою селища Абрикосівка  Тимчак Любов Андріївною, зібравши допомогу спонсорів розвезли подарункові продуктові набори тим, хто має певні фізичні обмеження. Їх отримали Коротких Сергій, Козаченко Іван, Піщулін Нікіта, Карташова Лариса, Маслянко Олександр, Фесина Антоніна, Голюк Антоніна, Голюк Олександр, Коротких Віктор, Кагальняк Ілля, Боберський Анатолій, Марченко Василь, Малькович Тетяна та Небрат Марина. Це люди різних вікових категорій, кожен з яких має свою життєву історію. Висловлюємо найтепліші слова тим, на чию долю випали нелегкі випробування. Ми бажаємо сил та наснаги, добробуту та злагоди вашим сім`ям, здоров`я, оптимізму та великого людського щастя!!!