Великокопанівська сільська об'єднана територіальна громада

Про футбол

Дата: 18.10.2017 09:54

Сьогодні ми продовжуємо розповідати Вам про результати ігор футбольних команд с. Великі Копані та Великокопанівської громади.

14 жовтня 2017 року на території Великокопанівського футбольного стадіону відбувся черговий матч за участі однієї з наших команд -  «Ніка», котра приймала Олешківський «Дунапак». В результаті, гра закінчилася з рахунком 4:2 на нашу користь.

Наступного дня, 15 жовтня 2017 року  відбулося два матчі за участі наших команд: Великокопанівського «Інтера» та «Ніки Великокопанівської ОТГ» -   на виїзді. В Олешках з місцевим «Динамо» «Інтер» зіграв з рахунком 8:1 на користь господарів.

Цього ж дня, 15 жовтня 2017 року, у м. Генічеськ юні гравці команди «Ніка Великокопанівська ОТГ» розгромили вщент місцеву «ДЮСШ» з рахунком 9:0 на нашу користь. Вже котру гру ми можемо спостерігати, як наші молоді спортсмени йдуть впевнено до перемоги.

Бажаємо всім гравцям та тренерам наших футбольних команд грати так, щоб гра забувалася, а результат залишався!