Олешківський район, Херсонська область

Робимо своє селище кращим

В селищі Абрикосівка на автобусній зупинці, що знаходиться понад трасою, та на дитячому майданчику з допомогою небайдужих мешканців  було встановлено  лавки.  Хочу висловити подяку директору ПАТ «Радужне» Бичкову В.О. за надання металевих уголків, Ковальскому М.М. за виконання столярних робіт, Остапук А.В. за надання матеріалів - фарби, наждаків, цементу, електродів. Медвідь  В.А. за надання транспорту для перевезення брусків до місця установки,  Романюк В.Л. громадському помічнику ДІП та Шапуріну Є.Ю.  працівнику КП. «Великокопанівське» за те, що провели зварювальні роботи та встановили лавки. Шановні мешканці та гості селища Абрикосівка, вся ця робота пророблена для Вас, тому цінуйте будь-ласка та використовуйте їх за призначенням, а не пошкоджуйте!!!