Олешківський район, Херсонська область

Виїзд до с-ща Абрикосівка

11.08.2017 року землевпорядником та інспектором по благоустрою Великокопанівської сільської ради було здійснено рулеточний обмір 6 земельних ділянок ОСГ в с-щі Абрикосівка.

Причиною обміру стало звернення користувача  двох земельних ділянок Болдирєва А. на невідповідність їхніх розмірів. Було встановлено, що, дійсно, земельні ділянки Болдирєва А. менші на декілька метрів, ніж зазначено в документах. Тому було прийнято рішення запросити власників сусідських ділянок та здійснити обмір їхньої землі.

Встановлено, що земельна ділянка, котра межує з земельною ділянкою Болдирєва А. та належить Калінкіну М.,  на декілька метрів більша, ніж зазначено в документах. Тому працівниками сільської ради було прийнято рішення встановити межові знаки, попередивши Калінкіна М. про необхідність звільнення частини землі, яка йому не належить. Калінкін М. з рішенням комісії погодився, заперечень та скарг не мав.

Земельний відділ