Олешківський район, Херсонська область

Відділ освіти звертається до батьків

Перші кроки  до дитсадка

Шановні дорослі!

Допоможемо разом малюкові знайти своє гідне місце в дитячому садку. Адаптація, тобто звикання – явище   двоїсте. Воно залежить однаковою мірою від мами з татом і від дитини. Якщо дорослі впевнені, спокійні, доброзичливі-усе буде гаразд!  Нервовість, неспокій передаються дітям, і адаптація ускладнюється.

Прийміть кілька практичних порад:

- виробляйте  свої ритуали прощання й зустрічі;

- принесіть одну-дві улюблені іграшки, книжки, тарілочку(у разі потреби);

- станьте спільником і помічником вихователя (проведіть ігри, поставте сценки – мініатюри, розкажіть казки дітям усієї групи);

- організуйте спільно стінну газету.

Щодня при зустрічі обіймайте  малюка, покажіть, що ви радієте йому.

Повірте, надійде час, коли дитина з особливим смутком буде розлучатися з першим вихователем. І вже ставши школярем, неодноразово, відкрито або потай, прибіжить до свого дитсадка хоч на хвилинку.

З повагою, відділ освіти