Тренінг для батьків «Профілактика комп’ютерної та інтернет залежності»

Дата: 22.01.2018 10:12
Кількість переглядів: 1930

Фото без описуПедагогічний колектив схвилювався після перегляду новин в світі, а саме комп`ютерної залежності. Тому практичний психолог, Чорна Ірина Олександрівна, 17 січня 2018 року провела цікавий, змістовний тренінг з батьками на тему « Профілактика комп’ютерної та інтернет залежності».

Саме проблема безпеки дітей в мережі Інтернет вже не здається в Україні такою далекою. Діти є найбільш активною, допитливішою аудиторією, тому що із джерел Інтернету черпають не лише корисне, а багато й негативного. Батько й мати – найкращі вихователі, і тому вони мають вплив на своїх дітей навіть тоді коли їх немає вдома. Необхідно пам’ятати, що дитина – дзеркало своїх батьків. Як у краплині води відбивається сонце, так само і в дітях відбивається особистість батька та матері. Давайте разом робити все щоб дитинство і майбутнє наших дітей були прекрасними. Любові і довіри, щирості та взаєморозуміння.
Під час тренінгу були використані цікаві вправи, ігри, перегляд мультфільму « Комп’ютерна залежність дітей» (Інформацію взято із сторінки "Днз ягідка" у фейсбуці Великокопанівського ДНЗ ясла-садок "Ягідка").

Практичний психолог Чорна І. О.