День, коли ти чим страшніший, тим краще!

Дата: 02.11.2017 10:24

31 жовтня, напередодні Дня всіх святих, в Абрикосівському Будинку культури пройшла дискотека «Вечір Хелловіну».

Це свято до США завезли іммігранти з Великої Британії наприкінці ХХ століття. Найбільш популярним воно є у англомовних країнах. Цікаве воно своїми яскравими традиціями перевдягання. У цей день ти чим страшніший, тим краще. Моторошні маски та макіяжі з великою кількістю крові приносять велике задоволення.
В Україні це свято з кожним роком набуває все більшої популярності через свої яскраві традиції. Ось і у нас не обійшлося без костюмів, страшного макіяжу та атрибутів. На вечірку завітали Джокери, привиди, Жінка-кішка, відьми та ще багато всякої «нечисті». Згідно з тематикою був прикрашений і зал: літаючі привиди на сцені, темні фігури нічних кажанів та гарбузи зі страшними гримасами.