Свято матері

Дата: 29.05.2017 10:27

16 травня 2017 року в Абрикосівській середній школі відбулося чудове свято «День Матері». Своїми талантами та щирістю вражали учні п’ятого класу, які під керівництвом свого вчителя Довбні Наталії Олександрівни підготували для мам та бабусь багато сюрпризів. Діти, звичайно, дуже хвилювалися, але виступили на відмінно.

А мами та бабусі підтримували всі конкурси та щиро раділи святу. Тут були і співи – бабусі показали свої вміння та подарували дітям пісні «Поговорі со мною мама» та «Посивіли скроні», під акомпанемент гитари бабусі (Ковальська Д.Г.) , - і гарні слова – поздоровлення для мам та бабусь і солодкий стіл для всіх. Свято пройшло цікаво і мало велике значення, як для бабусь і мам , так і для дітей. Адже найдорожче слово для кожної людини – «матуся» й про це потрібно пам’ятати все життя кожному сину чи донці.

Мами та бабусі учнів 5 класу

с. Абрикосівка