Олешківський район, Херсонська область

Шановні жителі сіл Великі Копані, Добросілля та селища Абрикосівка!

Беріть  своїх дітей, рідних, кумів та друзів і гайда ліпити снігову бабу!

Великокопанівська сільська рада оголошує конкурс на найкращу скульптуру, зліплену зі снігу, в якому можуть прийняти участь як жителі сіл, так і колективи установ та комунальних закладів.

Дійство відбуватиметься завтра, 3 березня 2018 року, з 8:00 до 12:00 години у кожному з населених пунктів: на площі біля Великокопанівського сільського Будинку культури, на площі біля Абрикосівського сільського Будинку культури та на площі Добросільського сільського клубу.

З 12:00 по 13:00 годину комісією буде здійснено огляд ваших виробів зі снігу та оголошено про результати конкурсу. Переможців буде нагороджено призом у вигляді величезного торту.

Чекаємо на вас!