Відділ освіти інформує

Дата: 21.07.2017 10:33

Літнє оздоровлення у дитячому ясла-садку "Пурпурова квітка"

У  дошкільному закладі  продовжується оздоровлення дітей, не забуваючи і про виховання дошкільнят, адже це безперервний процес.

Дітям подобаються заняття та ігри на свіжому повітрі; фрукти та ягоди, розділені з друзями, завжди смакують краще, а вирощені на власній ділянці – найсмачніші, адже діти розуміють, що вони теж доклали зусиль для того, щоб ожина вродила.

Поряд з оздоровленням не забувають педагоги і про завдання на навчальний рік – готують підгрунтя для виховної роботи з патріотичного виховання. Літо сприятлива пора, щоб робити це використовуючи природу рідного краю: знайомлячи дітей з рослинами – символами України, виховуючи екологічну культуру дошкільників та бажання внести свій вклад у збереження природи, висаджуючи квіти та доглядаючи за ними.