24 березня 2017 року був проведений відкритий загальношкільний захід « Ми – патріоти рідної землі».

Дата: 10.04.2017 10:35

24 березня 2017 року  був проведений відкритий загальношкільний захід    « Ми – патріоти рідної землі».

Організатори  заходу:  вчитель української мови та літератури, класний керівник  2 – Г класу Забавська Т. В., класний керівник 8-В, вчитель біології  Сербіна  Ю.І., бібліотекар школи  Макаренко Н.О.

Мета зустрічі: формувати політичну і громадянську свідомість школярів, виховувати громадянські та патріотичні почуття, відповідальність, розвивати емоційну сферу дітей, моральні та естетичні почуття.

Дієва допомога українським бійцям, захід на підтримку наших воїнів; комп’ютерна презентація «Герої не вмирають».

Завдання: – інформування учнів про події у зоні АТО; – здійснення підтримки українських бійців: зустріч з воїнами, виступ агітбригад, проведення виставок малюнків та плакатів, сценічні виступи;  – збір інформації про  учасників бойових дій на сході; виявлення їхніх потреб та вживання заходів щодо їх забезпечення; – написання віршів патріотичного спрямування; виготовлення оберегів захисникам  Вітчизни; – інформування громадськості про подвиг  бійців АТО.

Кожен громадянин України  повинен: мати  сформовані якості громадянина та патріота України;  вміти  застосовувати здобуті знання на практиці;  гнучко адаптуватися у життєвих ситуаціях, самостійно здобувати необхідні знання, самостійно критично мислити, грамотно працювати з інформаційними ресурсами, самостійно працювати над розвитком власних моральних якостей і бути комунікабельною особистістю.

.