Представник Великокопанівської ОТГ у складі правління новоствореної «Асоціації об’єднаних територіальних громад Херсонщини»

Дата: 01.12.2017 10:36

30 листопада 2017 року в Херсонській області створено «Асоціацію об’єднаних територіальних громад»

Станом на 30 листопада 2017 року Херсонщина нараховує 24 об’єднані громади  та дві чекають вибори в грудні.

Одинадцять ОТГ Херсонщини виявили ініціативу створити регіональну асоціацію  ОТГ Херсонщини.

Сьогодні, 30 листопада 2017 року, відбулися Установчі збори «Асоціації об’єднаних територіальних громад Херсонщини». Головою Асоціації одноголосно обрано голову Музиківської ОТГ – Лейбзона Олександра Арнольдовича – людину з великим досвідом роботи в органах місцевого самоврядування. В склад правління увійшли : голова Асканія-Нова ОТГ – Свінціцький В.К. та голова Великокопанівської ОТГ – Костенко В.Д.

На Установчих зборах був присутнім в. о. першого заступника голови Херсонської ОДА – Бутрій Д.С., який підтримав ініціативу про створення Асоціації та запевнив про те, що Херсонська ОДА зі свого боку зацікавлена в тому, щоб всі громади були економічно спроможними і постійно розвивалися.