Олешківський район, Херсонська область

В дошкільний навчальний заклад ясла-садок "Ягідка" на Новорічні ранки завітали Дід Мороз і Снігуронька разом із казковими героями

З 27 грудня по 29 грудня 2017р. у ДНЗ ясла-садок "Ягідка"  села Великі Копані пройшли Новорічні ранки. З великим задоволенням діти чекали  на Діда Мороза та Снігороньку, але на свято завітали ще й казкові герої, якими були працівники садочку ( Кузя - практичний психолог Чорна І. О., Баба Яга - вихователь Острянська А. В., Кіт Базиліо - інструктор з фізичної культури Ахмедова А. Ш., Лиса Аліса - вихователь Крайнюкова Н. В., Лісовик - вихователь Логвіненко Т. О., Снігуронька - вихователь Григор`єва К. Ю та  Григор`єва Р. О. та Дід Мороз - робітник з обслуговування Горбатюк А. В.).

Діти із задоволенням співали новорічні пісні, розповідлали вірші, водили хороводи, грали в ігри з казковими героями.

В кінці кожного свята малята отримували від Діда Мороза та казкових героїв новорічні подарунки.

Музичний керівник Л.М. Задніпряна

Завідувач Л. І. Білобородько